MX5 Cup klaar voor Zolder!
De Mazda MX-5 Cup reist dit weekend af naar het Belgische Circuit Zolder voor de tweede ronde van het seizoen tijdens het New Race Festival. Zeventien identieke Mazda’s nemen het tegen elkaar op in drie spannende races op het bochtige en uitdagende circuit, bekend om zijn technische lay-out, scherpe chicanes en lange rechte stukken die garant staan voor intensieve duels.
Na een enerverende seizoensstart voert Jordy van der Eijk het algemeen klassement aan met 52 punten. Marcel Dekker (48) en Junior Cup-rijder Delano de Ketele (46) zitten hem echter dicht op de hielen. De drie openingsraces van het seizoen werden gewonnen door Van der Eijk, Dekker en De Ketele – een bewijs van de spannende strijd aan de kop.
In het Junior Cup-klassement gaat Delano de Ketele overtuigend aan de leiding, gevolgd door Mees Houben en Chris Schuttert. De Ketele won al twee van de drie races in zijn klasse. De overige podiumplekken gingen onder meer naar Leon van Verseveld, Jenson de Leeuw, Stijn Heere, Maxim van den Doel en Mees Houben.
Helaas zal Leon Iserbyt dit weekend niet in actie komen vanwege een gebroken been. Zijn team DDK Motorsports blijft desondanks sterk vertegenwoordigd met vijf rijders aan de start.
Met een competitief deelnemersveld en het uitdagende karakter van Circuit Zolder belooft het wederom een weekend vol spektakel te worden.